Tattoo-styx

Najdete nás na Facebooku
tatto.jpg, 146kB

Tattoo

Nabízíme trvalé černobílé či barevné tetování dle Vašeho návrhu, který lze upravit podle Vaší představy, nebo Vám vytvoříme návrh přímo na míru. Také nabízíme úpravy Vašeho starého tetování. Pokud si chcete domluvit závazný termín tetování, je nutné složit zálohu ve výši 500,- Kč, po té si domluvíme termín a čas. Změna je možná jen po předchozí domluvě, ale nejméně jeden týden před termínem. Záloha je započítána do ceny tetování.
Fotogalerie zde na našich stránkách je pouze výběrem z toho nejlepšího, více najdete na našem Facebooku.
Jsme tady pro Vás více než 20 let. Váš tatér Boris

Ceník tetování

Cena tetování v našem studiu začíná od 800,- Kč. Dále se cena tetování odvíjí podle velikosti a náročnosti motivu, proto je nejlepší osobní kontakt v našem studiu. Konzultace motivů a cen tak bude přesnější. Výše uvedená cena je základní, od které je již možné pořídit malé tetování.

Jak se objednat?

Nejlépe v našem studiu nebo telefonicky. Domlouvat si schůzky můžete i pomocí e-mailu nebo facebooku. Veškteré kontakty naleznete na našich webových stránkách. Domluvíme se na vyhovujícím termínu a rádi zodpovíme veškeré Vaše dotazy. Pokud ještě nejste plnoletí, je vhodné přijít s jedním ze zákonných zástupců nebo alespoň s písemným souhlasem.

Péče o tetování

Podrobný způsob péče o tetování si můžete prohlédnout zde:odkaz na pdf

Dárkové poukazy

Chcete udělat svým známým a blízkým radost tetováním nebo piercingem? Jistě Vás pak potěší naše nabídka dárkových poukazů. Poukazy prodáváme ve všech hodnotách po domluvě i bez zobrazení hodnoty. Poukaz je možné také zaslat poštou.

kupon500.jpg, 144kB kupon1000.jpg, 218kB kupon1500.jpg, 209kB