Tattoo-styx

Najdete nás na Facebooku
piercing.jpg, 170kB

Piercing

Provádíme veškerý piercing - např. uší, nosů, obočí, rtů, pupíku, bradavek, genitálií i dalších částí těla. V poslední době provádíme i mikrodermální piercing. Ve studiu je na výběr velké množství šperků (piercingů) ze zdravotně nezávadných materiálů. Některé další šperky lze po dohodě objednat. Máme dlouholeté zkušenosti s aplikací, to znamená, že piercing provádíme rychle a téměř bezbolestně. Na piercing se nemusíte objednávat, lze provést kdykoliv v pracovní době. V případě mikrodermálu je třeba se objednat.

Mikrodermální piercing

Tento módní mikrodermální piercing provádíme za 1 200,- Kč včetně šperku.
Pro přátele na facebooku máme slevu 200,- Kč.

Ceník piercingu

Cena piercingu – tzv. vpichu je 300,- Kč + šperk, který si vyberete. Doporučujeme zakoupit šperk v našem studiu, jelikož nabízíme šperky (pierciny) z kvalitních a zdravotně nezávadných materiálů. Nastřelení náušnic provádíme za 250,- Kč /ks včetně šperku. Příklady: holka.jpg, 6,7MB


Ceny jsou uvedeny včetně šperku. Pro přátele na facebooku máme slevu 100,- Kč. Mikrodermální piercing Tento módní mikrodermální piercing provádíme za 1 200,- Kč včetně šperku. Pro přátele na facebooku máme slevu 200,- Kč.

Jak se objednat?

Nejlépe v našem studiu nebo telefonicky. Domlouvat si schůzky můžete i pomocí e-mailu nebo facebooku. Veškteré kontakty naleznete na našich webových stránkách. Domluvíme se na vyhovujícím termínu a rádi zodpovíme veškeré Vaše dotazy. Pokud ještě nejste plnoletí, je vhodné přijít s jedním ze zákonných zástupců nebo alespoň s písemným souhlasem.

Péče o piercing

Podbrobný způsob péče o piercing si můžete prohlédnout zde:odkaz na pdf

Dárkové poukazy

Chcete udělat svým známým a blízkým radost tetováním nebo piercingem? Jistě Vás pak potěší naše nabídka dárkových poukazů. Poukazy prodáváme ve všech hodnotách po domluvě i bez zobrazení hodnoty. Poukaz je možné také zaslat poštou.